Skip to content
Bodil Salberg

Bodil Salberg
Allmenn Fysioterapi
bodil@hundvagfysikalske.no
Tlf: 916 87 722

Avtale med Helfo

Geir

Geir Christian Larsen
Allmenn Fysioterapi
geir@hundvagfysikalske.no
Tlf: 994 02 350

Avtale med Helfo

katrine

Katrine Reiestad Larsen
Barnefysioterapeut
katrine@hundvagfysikalske.no
Tlf: 922 37 928

Avtale med Helfo. Barn under 16 år betaler ikke egenandel.

nina-bilde

Nina Antonsen
Spesialist Psykomotorisk fysioterapi
nina@hundvagfysikalske.no

Avtale med Helfo

VERONICA

Veronica Worsøe Abrahamsen
Spesialist allmenn fysioterapi
veronica@hundvagfysikalske.no
Tlf: 901 41 309

Avtale med Helfo

MAREN-HJEMMESIDE-scaled
Maren Jåsund
Helprivat fysioterapeut
Akutte henvendelser og når du vil bruke din helseforsikring
Tlf: 993 23 636
Ikke avtale med Helfo
charlotte

Charlotte Kaalstad (Permisjon tilbake 01.03.2024)

Kiropraktor

Bestill via Online booking.

Hundvåg Kiropraktikk ved
Hundvåg Fysikalske Institutt
Direkte: 51 73 28 00
Tlf: 928 00 170

charlotte@hundvagkiropraktikk.no
www.hundvagkiropraktikk.no

chris

Chris Godden

Spesialist Allmenn Fysioterapi

chris@hundvagfysikalske.no
Tlf: 968 49 181

Avtale med Helfo

Back To Top