skip to Main Content

Bodil Salberg
Allmenn Fysioterapi
bodil@hundvagfysikalske.no
916 87 722

Eva Berg
Allmenn Fysioterapi
eva@hundvagfysikalske.no
959 25 506

Geir Christian Larsen
Allmenn Fysioterapi
geir@hundvagfysikalske.no
994 02 350

Katrine Reiestad Larsen
Barnefysioterapeut
katrine@hundvagfysikalske.no
922 37 928

nina-bilde

Nina Antonsen
Spesialist Psykomotorisk fysioterapi
nina@hundvagfysikalske.no
920 93 882

Veronica Worsøe Abrahamsen
Spesialist allmenn fysioterapi
veronicawa@hundvagfysikalske.no
901 41 309

Berthine Tangeland
Mensendieckfysioterapeut
berthine@hundvagfysikalske.no
415 13 346

Karolina Johansen
Fysioterapeut og medisinsk yoga instruktør
karolina_79@hotmail.com
48 387 664

Maiken Tjensvoll Vorland
Mediyoga instruktør og kognitiv terapeut
maiken.vorland@gmail.com
92211282

Charlotte Kaalstad
Kiropraktor MNKF

Hundvåg Kiropraktikk ved
Hundvåg Fysikalske Institutt
Direkte: 51 73 28 00
Mobil: 928 00 170

charlotte@hundvagkiropraktikk.no
www.hundvagkiropraktikk.no

Back To Top