skip to Main Content

Bodil Salberg
Allmenn Fysioterapi
bodil@hundvagfysikalske.no
916 87 722

Eva Berg
Allmenn Fysioterapi
eva@hundvagfysikalske.no
959 25 506

Geir Christian Larsen
Allmenn Fysioterapi
geir@hundvagfysikalske.no
994 02 350

Katrine Reiestad Larsen
Barnefysioterapeut
katrine@hundvagfysikalske.no
922 37 928

Karen Gallaher Carlsen
Spesialist Psykomotorisk fysioterapi
916 06 256

Veronica Worsøe Abrahamsen
Spesialist allmenn fysioterapi
veronicawa@hundvagfysikalske.no
901 41 309

Berthine Tangeland
Mensendieckfysioterapeut
berthine.tangeland@gmail.com
415 13 346

Linn Gulliksen
Allmenn Fysioterapi (privat)
linn@hundvagfysikalske.no
959 78 927
Kort ventetid: 1-2 dager
Alle typer helseforsikring kan brukes

_K1A4960

June Rasmussen
Yogainstruktør
988 14 942

karolina

Karolina Johansen
Fysioterapeut og medisinsk yoga instruktør
48 387 664

Back To Top